Opinie. Dlaczego moja opinia została odrzucona?

Twoja opinia mogła zostać odrzucona z kilku powodów - w e-mailu, który od nas otrzymujesz zawsze zawarty jest motyw odrzucenia Twojego komentarza.

 

Najczęstsze przyczyny odrzucenia opinii to:

zawarcie w niej informacji kontaktowych.

Serwis nie jest forum dyskusyjnym i nie pośredniczy w kontaktach między Użytkownikami, natomiast jeżeli chodzi o kierowanie pytań wprost do specjalistów, to polecamy skorzystanie z niedawno uruchomionej funkcjonalności. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z danym lekarzem lub specjalistą bądź odwiedzenia jego strony internetowej.

opinia odnosi się do leczenia innych osób.

Wszelkie opinie na temat lekarzy lub specjalistów powinny opierać się jedynie na osobistych doświadczeniach Użytkownika. Serwis nie publikuje opinii, które opierają się na doświadczeniach innych osób, ponieważ osoba pośrednia, będąca nawet członkiem rodziny pacjenta, może nie znać wszystkich szczegółów dotyczących leczenia. Opinia tego typu może być zatem nie do końca prawdziwa i sprawiedliwa. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy komentarz dotyczy leczenia dzieci, osób w podeszłym wieku lub niezdolnych do samodzielnego wystawienia opinii.

opiniowanie na profilu danego specjalisty innych lekarzy, pracowników klinik lub samych placówek.

- komentarz lub jego autor wskazuje na bezpośredni związek z lekarzem, którego ta opinia dotyczy.

Przypominamy, że komentarz może zostać odrzucony także wtedy, gdy moderator serwisu stwierdzi jego niezgodność z poszczególnymi postanowieniami regulaminu serwisu ZnanyLekarz.pl lub z polskim prawem.

 

Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne lub chciałbyś dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z nami: kontakt@znanylekarz.pl.

 

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 1
Oparte na technologii Zendesk