Opinie. Zmiana w sposobie dodawania opinii - konieczność logowania za pomocą konta na portalu Facebook

Od 1 lipca 2014 roku formuła dodawania opinii na naszym portalu uległa zmianie i obecnie komentarze należy zamieszczać logując się za pomocą portalu Facebook. Uważamy, że takie opinie są dużo bardziej wiarygodne od pozostałych, co stanowi nasz priorytet.

Nie zmieniają się natomiast zasady ochrony danych osobowych autorów opinii. Logując się za pomocą portalu Facebook użytkownicy mają możliwość wyboru podpisu, zatem ich dane nie będą widoczne dla innych użytkowników, w tym lekarzy. Użytkownik sam wybiera swój podpis: wersję z imieniem i nazwiskiem lub krótszą możliwość z samym imieniem bądź tylko z nickiem.

Jedyną alternatywą logowania za pomocą portalu Facebook jest umówienie się na wizytę za pomocą naszego serwisu. Użytkownicy, którzy umówili wizytę na ZnanyLekarz.pl zweryfikowali tym samym swoją tożsamość i mają możliwość dodawania komentarzy w sposób tradycyjny.

O tym w jaki sposób zamieścić swoją opinię za pomocą logowania się przez Facebooka, można dowiedzieć się z naszej krótkiej instrukcji.

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 2